Duszpasterze

  1.     1530 - ?       Bernard
  2.     1531 - 1532 Stanisław
  3.     1533 - 1542 Marcin Hoffmann
  4.     1547 - 1564 prof. Marcin Glossa - profesor Uniwersytetu Jagielońskiego, założył szkołę w Piszu
  5.     1579 - ?      Thomas Oningus
  6.     1614 - 1624 Mikołaj Orłowski
  7.     1628 - 1670 Jerzy Grzegorzewski (Gregorovius)
  8.     1670 - 1690 Wojciech Bagiński (Albrecht Hoffmann)
  9.     1690 - 1692 Jan Gregorovius
  10.     1692 - 1710 Szymon Hoffmann
  11.     1710 - 1725 Wilhelm Tyszka - autor polskiej postylli, współautor kancjonału mazurskiego
  12.     1726 - 1735 Jan Fryderyk Borotius Borecki
  13.     1742 - 1780 Michał Pisański
  14.     1781 - 1787 Tymoteusz Gizewiusz
  15.     1838 - 1867 Gotfryd Schulz
  16.     1869 - 1907 Gottlieb Heinrich August Rothe - II pastor
  17.     1888 - 1916 Frydrich Julius Leopold Skierla
  18.     1907 - 1916 Paul Viktor Karl Hensel - II pastor
  19.     1911 - 1917 Otto Eichel - III pastor
  20.     1916 - 1929 superintendent Paul Viktor Karl Hensel
  21.     1917 - 1929 Otto Eichel - II pastor
  22.     1919 - 1931 Karl Rosenhan - III pastor
  23.     1929 - 1945 superintendent Ernst Link
  24.     1932 - 1945 Waldemar Ambrosy - II pastor
  25.     1933 - 1945 Albert Droysen - III pastor
  26.     1947 - 1954 Bertold Rueckert
  27.     1955 - 1969 Otton Hintz
  28.     1970 - 1971 Edmund Schmidt
  29.     1971 - 1977 Henryk Sikora
  30.     1978 - 2004 dr Krzysztof Rej
  31.     2004 - 2007 Paweł Szwedo
  32.     2007 - nadal: kpt. SG Marcin Pysz - Kapelan Ewangelicki Straży Granicznej